Aktualnie zarejestrowane klasy sportowe

Lp. Nazwisko Imie Rocznik Licencja Klub Klasa Data uzyskania Konkurencja Zawody Ważność
1 Guzik Grzegorz 1991 114/2007 BLKS Żywiec MM 19.02.2020 Bieg indywidualny Mistrzostwa Świata Seniorów 2021
2 Gwizdoń Magdalena 1979 117/2007 BLKS Żywiec MM 22.02.2020 Sztafeta Mistrzostwa Świata Seniorów 2021
3 Hojnisz-Staręga Monika 1991 147/2007 KS AZS AWF Katowice MM 2021-01-27 Bieg indywidualny Mistrzostwa Europy 2022
4 Mąka Anna 1992 222/2007 BKS WP Kościelisko MM 2021-02-20 Sztafeta Mistrzostwa Świata 2022
5 Zbylut Kinga 1995 384/2010 BKS WP Kościelisko MM 2021-02-20 Sztafeta Mistrzostwa Świata 2022
6 Żuk Kamila 1997 542/2013 KS AZS AWF Katowice MM 2021-01-30 Bieg pościgowy Mistrzostwa Europy 2022
7 Szczurek Łukasz 1988 162/2007 KS AZS AWF Katowice M 2020-02-27 Sztafeta mieszana Mistrzostwa Europy Seniorów 2021
8 Pitoń Karolina 1987 191/2007 BKS WP Kościelisko M 2021-03-21 MASS START Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
9 Nędza Kubiniec Andrzej 1991 435/2011 BKS WP Kościelisko M 2021-03-20 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
10 Cichoń Kamila 1997 494/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój M Klasyfikacja końcowa PP 2021
11 Cichoń Klaudia 1997 495/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój M Klasyfikacja końcowa PP 2021
12 Jakieła Tomasz 1996 501/2012 BKS WP Kościelisko M 2021-09-25 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach 2022
13 Szwajnos Marcin 1997 565/2013 KS AZS AWF Katowice M Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2021
14 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 566/2013 KS AZS AWF Katowice M Klasyfikacja końcowa PP 2021
15 Pancerz Przemysław 1998 594/2014 KS AZS AWF Wrocław M 2021-02-09 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
16 Skorusa Wojciech 1998 602/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-09-26 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach, finał “Celuj w Igrzyska” 2022
17 Tomaszewska Natalia 1998 603/2014 KS AZS AWF Katowice M 2021-03-19 BIEG INDYWIDUALNY Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
18 Jakieła Joanna 1999 610/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-03-20 SPRINT Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
19 Piczura Magda 1999 611/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-02-09 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
20 Filip Wojciech 1999 636/2015 KS AZS AWF Wrocław M 2021-03-21 MASS START Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
21 Janik Wojciech 2000 680/2016 KS AZS AWF Wrocław M 2021-03-19 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
22 Gembicka Daria 2001 673/2016 UKS Lider Katowice M 2021-02-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
23 Zawół Marcin 2002 748/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra M 2021-02-10 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
24 Nędza-Kubiniec Anna 2003 776/2018 BKS WP Kościelisko M 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
25 Badacz Konrad 2003 795/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra M 2021-02-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
26 Stanek Patrycja 2001 726/2017 BKS WP Kościelisko M 2021-02-10 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
27 Guńka Jan 2002 765/2018 BKS WP Kościelisko M 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
28 Bielecka Dominika 1994 669/2016 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski M Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
29 Janik Mateusz 1995 469/2011 KS AZS AWF Wrocław I 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
30 Sidorowicz Łukasz 1997 555/2013 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
31 Neumann Michał 1998 615/2014 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
32 Guńka Kacper 1999 637/2015 BKS WP Kościelisko I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
33 Koniuszy Joanna 2000 691/2016 KS AZS AWF Katowice I 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
34 Kaczanowski Marcin 2001 717/2017 KS AZS AWF Wrocław I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
35 Gierczyk Mateusz 2000 679/2016 KS AZS AWF Wrocław I 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
36 Topór Klaudia 2002 767/2018 BKS WP Kościelisko I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
37 Penkała Bartosz 2003 789/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
38 Cabała Mateusz 2002 760/2018 UKS Biathlon Chorzów I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
39 Zawadziłło Wiktoria 2002 774/2018 UKS Krokus Piechowice I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
40 Kojro Maciej 2002 749/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
41 Glejzner Natalia 2004 790/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
42 Mecler Patrycja 2003 788/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-09-18 SPRINT Puchar Polski w Biathlonie na Nartorolkach 2022
43 Janko Karolina 2000 677/2016 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
44 Ogorzałek Jakub 2001 731/2017 MKS Duszniki Zdrój I 2021-01-23 SPRINT Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
45 Jasiński Wojciech 2002 745/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2021-01-23 SPRINT Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
46 Pikulski Bartosz 2003 787/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2020-09-04 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
47 Puto Aleksandra 2003 816/2019 BKS WP Kościelisko I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
48 Wojnar Adrian 2002 772/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2020-09-05 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
49 Panterałka Justyna 2002 773/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2021-02-20 BIEG INDYWIDUALNY XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
50 Pulik Paulina 2002 768/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
51 Matusik Hubert 2004 806/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
52 Tomasiak Julia 2005 842/2015 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
53 Celczyńska Wiktoria 2000 676/2016 KS AZS AWF Katowice I 2021-02-09 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
54 Szatkowski Michał 2005 843/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
55 Skrobiszewska Barbara 2003 794/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2021-02-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
56 Brzóska Kacper 2004 814/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
57 Suchodolski Fabian 2004 785/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
58 Kufieta Dawid 2003 786/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
59 Lichosyt Martyna 2004 781/2019 BLKS Żywiec I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
60 Kubisiak Robert 2003 783/2019 BLKS Żywiec I 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
61 Brenkus Jakub 2003 784/2019 BLKS Żywiec I 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
62 Tupta Justyna 1996 656/2016 KS AZS AWF Katowice I 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
63 Bujanowski Szymon 2002 775/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
64 Witek Michał 2002 771/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
65 Dereń Grzegorz 2001 720/2017 KS AZS AWF Wrocław I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
66 Bryn Patryk 1998 660/2016 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
67 Wodziak Kamil 2003 800/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
68 Bartyzoł Jakub 2002 766/2018 BKS WP Kościelisko I 2020-02-15 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Juniorów 2021
69 Woźny Martina 2001 714/2017 KS AZS AWF Katowice I Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
70 Sadownik Zuzanna 2005 830/2020 MKS Duszniki Zdrój I 2021-09-18 SPRINT Puchar Polski w Biathlonie na Nartorolkach 2022
71 Biernacka Karolina 2004 817/2019 MKS Duszniki Zdrój I 2020-02-01 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
72 Cedzidło Kamil 2004 808/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
73 Arendarczyk Oliwia 2005 857/2017 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
74 Leśniara Dominika 2004 793/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
75 Potoniec Jakub 2005 858/2017 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-02-20 BIEG INDYWIDUALNY XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
76 Jasica Sylwester 2005 862/2017 BLKS Żywiec I 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
77 Zasadna Emilia 2004 798/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
78 Niedurny Klaudia 2006 863/2017 UKS Biathlon Chorzów I 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
79 Zoriy Marzena 2001 733/2017 MKS Duszniki Zdrój I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
80 Suchy Oliwia 2007 911/2018 UKS Biathlon Chorzów I 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
81 Liszka Amelia 2006 946/2018 BKS WP Kościelisko I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
82 Nowak Natalia 2005 947/2018 BKS WP Kościelisko I 2021-02-10 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
83 Galica Grzegorz 2007 966/2019 BKS WP Kościelisko I 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
84 Germata Majka 2006 990/2019 MUKN Pod Stróżą I 2021-02-27 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
85 Szczepaniak Robert 1997 552/2013 KS AZS AWF Wrocław II 2020-02-12 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2021
86 Woźniak Dawid 2000 693/2016 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
87 Guzek Andrzej 2002 751/2018 UKS Lider Katowice II 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
88 Zając Rafał 2002 753/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
89 Pernal Małgorzata 2002 762/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
90 Bażan Sylwia 2002 754/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2020-01-05 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
91 Fryczyńska Sandra 2001 719/2017 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
92 Kantczak Urszula 2002 746/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
93 Kozyra Michał 2003 809/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
94 Stanieczek Olaf 2004 803/2019 UKS Lider Katowice II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
95 Noszczyk Szymon 2005 840/2015 UKS Biathlon Chorzów II 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
96 Pływaczyk Mariusz 2004 799/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
97 Murdzek Julia 2004 797/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
98 Jedziniak Szymon 2004 812/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
99 Bandyk Przemysław 2003 782/2019 BLKS Żywiec II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
100 Dunaj Jesika 2005 844/2016 BLKS Żywiec II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
101 Maj Mikołaj 2004 805/2019 MKS Duszniki Zdrój II 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
102 Marek Mikołaj 2003 811/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021
103 Gnojnicki Łukasz 2002 770/2018 MKS Duszniki Zdrój II 2020-02-01 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
104 Leśniara Weronika 2002 757/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
105 Zając Marta 2003 813/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2020-01-05 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
106 Dobrzyński Eryk 2000 672/2016 UKS Kamieńczyk II 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
107 Narkiewicz Emilia 2005 827/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
108 Marek Małgorzata 2005 831/2020 MKS Duszniki Zdrój II 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
109 Bednarska Amelia 2005 829/2020 UKS Szczytnik II 2021-09-18 SPRINT Puchar Polski w Biathlonie na Nartorolkach 2022
110 Zawół Maciej 2005 825/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
111 Bogdal Anna 2005 848/2017 UKS G-8 Bielany II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
112 Kowalik Olgierd 2005 849/2017 UKS G-8 Bielany II 2020-09-10 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie Letnim 2021
113 Półtorzycka Natalia 2004 818/2019 MKS Duszniki Zdrój II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
114 Mielcarek Kamil 2005 853/2017 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2020-01-31 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Karkonoszy 2021
115 Szajnowska Aleksandra 2005 856/2017 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-09-26 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach, finał “Celuj w Igrzyska” 2022
116 Dyczkowska Weronika 2005 826/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
117 Michalak Dawid 2005 861/2017 BLKS Żywiec II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
118 Łapka Maciej 2005 864/2017 BKS WP Kościelisko II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
119 Bednarek Jakub 2006 871/2017 UKS Biathlon Chorzów II 2021-01-19 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
120 Kocur Otylia 2006 872/2017 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
121 Prajsnar Martyna 2006 874/2017 UKS Biathlon Chorzów II 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
122 Szewczak Aleksander 2006 877/2017 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
123 Groński Mateusz 2006 879/2017 UKS Sołtysianie II 2021-02-19 Sprint Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
124 Zając Damian 2006 880/2017 UKS Sołtysianie II 2021-02-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
125 Mroczkowska Karina 2005 885/2018 BKS WP Kościelisko II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
126 Szewczyk Szymon 2006 896/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
127 Siwka Maciej 2002 769/2018 MKS Duszniki Zdrój II 2020-01-31 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
128 Miller Dawid 2005 836/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-02-20 BIEG INDYWIDUALNY XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
129 Biernat Natalia 2007 902/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
130 Szulczyński Michał 2006 904/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
131 Jedziniak Jakub 2007 906/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
132 Chrostek Adrianna 2006 907/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
133 Jośko Radosław 2007 909/2018 UKS Krokus Piechowice II 2020-09-04 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
134 Szyndrowska Paula 2007 913/2018 UKS Biathlon Chorzów II 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
135 Szutenberg Alicja 2006 917/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2020-12-18 BIEG INDYWIDUALNY Powiatowe Mistrzostwa Młodzików 2021
136 Józefiak Amelia 2007 924/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
137 Ryszka Aleksandra 2007 925/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
138 Karbowniczyn Martyna 2007 930/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-06-07 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie letnim 2022
139 Piotrowski Bartłomiej 2007 931/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
140 Filip Dawid 2005 932/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
141 Urbaniak Kajetan 2007 933/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
142 Sinkiewicz Justyna 2007 934/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
143 Filip Nikola 2005 935/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
144 Piotrowska Patrycja 2004 801/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
145 Guzek Kacper 2007 936/2018 UKS Lider Katowice II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
146 Turek Kasjan 2005 937/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
147 Turek Sandra 2007 940/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-24 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie letnim - Podkarpackie 2022
148 Turek Piotr 2007 941/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
149 Zając Zuzanna 2007 942/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-23 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie letnim - Podkarpackie 2022
150 Garbowski Sebastian 2007 943/2018 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
151 Pernal Faustyna 2006 944/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-02-27 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
152 Kosmacz Maksymilian 2007 945/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
153 Czyszczoń Patrycja 2005 948/2018 BKS WP Kościelisko II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
154 Jachimiak Olaf 2007 949/2018 UKS G-8 Bielany II 2020-02-22 Bieg indywidualny Powiatowe Mistrzostwa Warszawy 2022
155 Jarosz Jakub 2007 950/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
156 Buława Nikodem 2007 951/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
157 Kliś Alicja 2007 952/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
158 Gostkowski Krzysztof 2007 953/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
159 Krawczyk Hanna 2007 955/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
160 Witek Weronika 2007 958/2019 UKS Szczytnik II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
161 Kaleta Milena 2007 964/2019 ZKS Kasina Wielka II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
162 Pawluk Wiktor 2005 828/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
163 Mrowiński Kacper 2005 965/2019 BKS WP Kościelisko II 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
164 Majka Wojciech 2007 968/2019 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
165 Kijanka Mateusz 2006 969/2019 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
166 Maconko Martyna 2007 975/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
167 Kidoń Marta 2005 978/2019 BLKS Żywiec II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
168 Kokosza Tomasz 2006 979/2019 KKS Neptun II 2020-11-21 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. pomorskiego 2021
169 Krzynówek Oskar 2006 981/2019 KKS Neptun II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
170 Lachowski Gracjan 2007 982/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
171 Brudny Regina 2007 983/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
172 Tupta Maciej 2008 984/2019 ZKS Kasina Wielka II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
173 Czubernat Aniela 2006 985/2019 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
174 Tkocz Kinga 2007 986/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
175 Tarnawska Julia 2007 987/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
176 Kusztal Igor 2006 988/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
177 Zwolińska Anita 2007 989/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
178 Liber Milena 2007 991/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
179 Garnkowska Nikola 2006 992/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
180 Węglarczyk Jan 2007 997/2019 UKS Sołtysianie II 2021-02-18 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
181 Widlak Milena 2006 999/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
182 Matusik Konrad 2008 1000/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
183 Król Weronika 2007 1001/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
184 Siwa Kazimierz 2007 1003/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
185 Jaskólska Martyna 2008 1004/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
186 Bednarski Mateusz 2008 1006/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
187 Babiński Filip 2008 1007/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
188 Pietruszka Robert 2008 1009/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
189 Woźniak Kamila 2008 1014/2019 UKS Mieroszów II 2021-09-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego 2022
190 Wardzińska Iga 2008 1016/2019 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
191 Jakieła Amelia 2008 1019/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
192 Dorosz Maria 2008 1021/2019 UKS Szczytnik II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
193 Fic Maja 2008 1022/2019 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2021-02-20 BIEG INDYWIDUALNY XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
194 Kmiecik Kornelia 2008 1027/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
195 Gałkowski Mateusz 2008 1030/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
196 Lubos Małgorzata 2008 1031/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
197 Bizoń Maria 2008 1033/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
198 Bodzek Stanisław 2008 1035/2019 MUKN Pod Stróżą II 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
199 Branas Julia 2008 1037/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
200 Urbanek Kacper 2007 1038/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
201 Odrobina Maria 2008 1047/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
202 Gębicka Hanna 2008 1048/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
203 Glimasińska Jagoda 2008 1051/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-27 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
204 Kotarski Mateusz 2008 1056/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
205 Michalak Franciszek 2008 1058/2020 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
206 Zaczyk Łukasz 2007 1059/2020 UKS Biathlon Chorzów II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
207 Złocki Tymon 2007 1061/2020 KKS Neptun II 2020-11-22 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. pomorskiego 2021
208 Truchan Martyna 2007 1063/2020 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
209 Solawa Kacper 2005 1075/2020 BLKS Żywiec II 2020-09-05 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
210 Szkawran Jakub 2005 1076/2020 BLKS Żywiec II 2020-09-04 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
211 Gorczyński Kajetan 2006 1077/2020 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
212 Harasym Michalina 2008 1078/2020 MUKN Pod Stróżą II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
213 Prokaziuk Bernard 2008 1081/2020 KKS Neptun II 2020-11-21 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. pomorskiego 2021
214 Lulińska Nicola 2007 1085/2020 UKS G-8 Bielany II 2021-05-29 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2022
215 Pyziak Wiktoria 2008 1088/2020 UKS Kamieńczyk II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
216 Kiełtyka Jan 2009 1094/2020 UKS Kamieńczyk II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
217 Kulik Michalina 2009 1093/2020 UKS Kamieńczyk II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
218 Dewiszek Bartosz 2009 1092/2020 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
219 Kęska Martyna 2009 1096/2020 ZKS Kasina Wielka II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
220 Sowa Bartosz 2009 834/2020 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
221 Mucha Patryk 2009 835/2020 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
222 Atmaca Antoni 2008 1098/2020 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
223 Klepacz Oliwier 2007 1111/2021 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
224 Ryszka Małgorzata 2009 1115/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
225 Zieliński Radosław 2009 1117/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
226 Zając Piotr 2009 1119/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-01-19 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
227 Bobak Aleksandra 2008 1131/2021 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
228 Fatla Maria 2008 1132/2021 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
229 Baran Kinga 2009 1133/2021 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
230 Caputa Tomasz 2007 1146/2021 BLKS Żywiec II 2021-06-08 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie letnim 2022
231 Lasota Filip 2006 1162/2021 UKS Olimpijczyk Sosnówka II 2021-09-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego 2022
232 Zając Adam 2001 725/2017 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2020-01-04 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
233 Nowak Paulina 2002 755/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2020-01-05 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska 2021
234 Włodarczyk Patryk 2004 802/2019 UKS Lider Katowice III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
235 Michalik Maja 2003 796/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2020-01-04 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
236 Dunaj Kewin 2003 780/2019 BLKS Żywiec III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
237 Maj Kinga 2005 832/2020 MKS Duszniki Zdrój III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
238 Savchuk Maksym 2005 850/2017 UKS G-8 Bielany III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
239 Annusiewicz Franciszek 2005 851/2017 UKS G-8 Bielany III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
240 Pochciał Paulina 2004 804/2019 UKS Lider Katowice III 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
241 Śliwiński Hubert 2005 852/2017 UKS Lider Katowice III 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
242 Bernacka Martyna 2005 854/2017 MKS Duszniki Zdrój III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
243 Graczyk Dobrochna 2004 810/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
244 Karnafel Magdalena 2005 859/2017 BLKS Żywiec III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
245 Kaleta Artur 2006 870/2017 ZKS Kasina Wielka III 2020-11-20 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. małopolskiego 2021
246 Kozłowska Oliwia 2006 873/2017 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
247 Patlewicz Martyna 2006 875/2017 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój III 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
248 Gębicka Marianna 2006 876/2017 UKS G-8 Bielany III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
249 Gubała Patryk 2006 878/2017 UKS Sołtysianie III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
250 Chramęga Daria 2005 886/2018 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem III 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
251 Pacholarz Eliza 2005 887/2018 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
252 Głowniak Sara 2006 893/2018 UKS Biathlon Chorzów III 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
253 Olczyk Laura 2005 895/2018 UKS Biathlon Chorzów III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
254 Czemarnik Natalia 2006 899/2018 UKS Mieroszów III 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
255 Bednarz Dominika 2005 900/2018 UKS Mieroszów III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
256 Kujałowicz Katarzyna 2007 908/2018 UKS Krokus Piechowice III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
257 Plewa Antonina 2007 915/2018 UKS Olimpijczyk Sosnówka III 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
258 Russek Zuzanna 2008 916/2018 UKS Olimpijczyk Sosnówka III 2020-02-01 SPRINT Puchar Karkonoszy 2021
259 Wajsman Dawid 2007 921/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-01-19 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
260 Tatarczuk Nadia 2007 923/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
261 Brzóska Małgorzata 2007 954/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
262 Winiarz Wiktoria 2007 959/2019 UKS Szczytnik III 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
263 Serafin Wiktoria 2006 967/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
264 Pawłowska Blanka 2007 995/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
265 Paluch Jakub 2003 824/2020 UKS Lider Katowice III Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
266 Tyborski Kacper 2007 1002/2019 UKN Melafir Czarny Bór III 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
267 Łabędzki Jan 2008 1010/2019 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
268 Wojciechowska Lena 2008 1013/2019 UKS Mieroszów III 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
269 Bednarska Martyna 2008 1024/2019 UKS Szczytnik III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
270 Wilczyński Marcel 2007 1026/2019 MUKN Pod Stróżą III 2021-02-19 SPRINT XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
271 Znamirowska Aleksandra 2006 1029/2019 MUKN Pod Stróżą III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
272 Fedoruk Julia 2007 1034/2019 MUKN Pod Stróżą III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
273 Cel Olgierd 2007 1039/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
274 Pastuszak Sebastian 2007 1040/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
275 Kowalik Igor 2006 1043/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
276 Kotulski Igor 2006 1044/2019 UKS G-8 Bielany III 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
277 Adamów-Bielkowicz Filip 2007 1046/2019 UKS G-8 Bielany III 2020-09-11 SPRINT Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie Letnim 2021
278 Popiołek Anna 2008 1049/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-02-22 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Warszawy w biathlonie 2022
279 Kądziela Paulina 2008 1052/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
280 Pińkowska Klara 2008 1057/2019 UKS Lider Katowice III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
281 Kałuża Adam 2004 822/2020 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2020-02-12 SPRINT XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2021
282 Sosnowiecki Marcin 2003 823/2020 KKS Neptun III 2020-09-04 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
283 Baran Patryk 2007 1060/2020 KKS Neptun III 2020-11-21 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. pomorskiego 2021
284 Trzeciak Kacper 2007 1079/2020 ZKS Kasina Wielka III 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
285 Pawlińska Wanessa 2007 1082/2020 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
286 Bzdyra Amelia 2008 1083/2020 UKS Biathlon Chorzów III 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
287 Sopata Antoni 2008 1086/2020 MUKN Pod Stróżą III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
288 Morga Zofia 2006 1089/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
289 Bachleda-Szeliga Klemens 2005 1090/2020 BKS WP Kościelisko III 2021-01-23 SPRINT Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
290 Zięcina Oliwia 2009 1091/2020 UKS Mieroszów III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
291 Kobiela Milena 2008 1095/2020 UKS Kamieńczyk III 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
292 Jacenowicz Aleksandra 2009 833/2020 UKS Szczytnik III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
293 Stolarczyk Kamil 2009 838/2020 UKS Krokus Piechowice III 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
294 Piechulski Kamil 2009 839/2020 UKS Krokus Piechowice III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
295 Wierzbowski Leon 2008 1097/2020 BKS WP Kościelisko III 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
296 Drzymała Amelia 2006 1099/2020 UKS Krokus Piechowice III 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
297 Pińkowska Lidia 2009 1100/2020 UKS Lider Katowice III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
298 Kapiczak Maja 2008 1101/2020 UKS Lider Katowice III 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
299 Laszczyk Zuzanna 2009 1102/2020 UKS Lider Katowice III 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
300 Nowak Tymon 2007 1109/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
301 Nalepa Karolina 2009 1113/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
302 Lutowska Julia 2009 1114/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
303 Latuszewski Aurelio 2009 1116/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
304 Wiewióra Dawid 2009 1118/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
305 Grabiec Kamila 2009 1120/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
306 Mika Szymon 2009 1123/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
307 Kopeć Lilianna 2009 1134/2021 UKS G-8 Bielany III 2021-05-28 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2022
308 Miętus Damian 2005 1138/2021 BLKS Żywiec III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
309 Szaniawska Agata 2005 1166/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
310 Bonar Aleksandra 2007 922/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
311 Musik Julia 2008 927/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
312 Gilewicz Kinga 2007 929/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
313 Kokosza Mateusz 2007 956/2019 UKS G-8 Bielany IV 2020-01-25 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
314 Grzonka Agata 2007 957/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2020-01-05 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
315 Ryś Anita 2008 976/2019 UKS Krokus Piechowice IV 2020-01-26 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
316 Gawłowski Korneliusz 2008 1005/2019 UKS Biathlon Chorzów IV 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
317 Sprot Julia 2008 1008/2019 UKS Biathlon Chorzów IV 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
318 Bednarek Kacper 2008 1012/2019 UKS Biathlon Chorzów IV 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
319 Patlewicz Oliwia 2008 1020/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój IV 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
320 Król Zuzanna 2008 1050/2019 UKS G-8 Bielany IV 2021-02-21 Bieg indywidualny Powiatowe Mistrzostwa Warszawy 2022
321 Sternal Vanessa 2008 1053/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2020-01-26 SPRINT Celuj w Igrzyska 2021
322 Krotowicz Igor 2007 1062/2020 KKS Neptun IV 2020-09-04 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2021
323 Głowala Kamil 2008 1080/2020 KKS Neptun IV 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
324 Stanieczek Olga 2009 1103/2020 UKS Lider Katowice IV 2021-02-09 Biathlonowe zawody Region-Śląsk 2022
325 Ciesek Natasza 2009 1112/2021 UKS Biathlon Chorzów IV 2021-02-09 Sprint Biathlonowe zawody regionalne-REGION ŚLĄSK 2022
326 Majewski Aleksander 2009 1122/2021 UKS Lider Katowice IV 2021-02-08 bieg indywidualny Biathlonowe zawody Region-Śląsk 2022
327 Kłosok Aleksander 2009 1125/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
328 Wielebska Julia 2009 1130/2021 UKS Kamieńczyk IV 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
329 Kozioł Łukasz 2008 1149/2021 UKS Ósemka IV 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
330 Czernik Julia 2008 1151/2021 BKS WP Kościelisko IV 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
331 Kopeć Julia 2008 1159/2021 KKS Neptun IV 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
332 Ptasznik Dominik 2008 1161/2021 UKN Melafir Czarny Bór IV 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022