Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Licencje | zawodnicy

Zawodnicy | Młodzicy
Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Klasa
1 Pływaczyk Krzysztof 1983 UKN Melafir Czarny Bór 12/2007 I
2 Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 MM
3 Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 MM
4 Hojnisz Patrycja 1987 AZS AWF Katowice 135/2007 II
5 Nowakowska Weronika 1986 AZS AWF Katowice 139/2007 MM
6 Guzik Krystyna 1983 AZS AWF Katowice 140/2007 MM
7 Hojnisz Monika 1991 AZS AWF Katowice 147/2007 MM
8 Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 M
9 Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 I
10 Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 M
11 Mitoraj Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 MM
12 Bachleda Karol 1995 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 386/2010 I
13 Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 I
14 Piasecki Marcin 1994 AZS AWF Katowice 393/2010 M
15 Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 M
16 Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 M
17 Wtorek Mariusz 1995 AZS AWF Katowice 471/2011 I
18 Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 M
19 Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 I
20 Zając Julita 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 496/2012 I
21 Filip Bartłomiej 1996 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 500/2012 M
22 Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 M
23 Gach Michał 1996 AZS AWF Katowice 502/2012 I
24 Krzyżak Paulina 1996 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 521/2012 I
25 Żuk Kamila 1997 AZS AWF Katowice 542/2013 M
26 Szweda Marcin 1997 KS Ryfama Rybnik 545/2013 II
27 Szczepaniak Robert 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 552/2013 I
28 Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 I
29 Wacławik Joanna 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 556/2013 III
30 Bernacka Daria 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 558/2013 I
31 Spierenburg Catherine 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 563/2013 I
32 Leja Paweł 1997 AZS AWF Katowice 564/2013 I
33 Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 M
34 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 M
35 Majewski Michał 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 575/2014 III
36 Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 M
37 Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 582/2014 I
38 Rutecka Patrycja 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 584/2014 II
39 Kutyła Filip 1998 UKS Lider Katowice 585/2014 I
40 Kaczyński Szymon 1998 AZS AWF Katowice 586/2014 I
41 Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 I
42 Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 I
43 Krzanowski Michał 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 595/2014 I
44 Krzanowski Jerzy 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 596/2014 II
45 Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 I
46 Grudzień Jakub 1998 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 600/2014 I
47 Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 I
48 Tomaszewska Natalia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 M
49 Szwast Michał 1999 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 608/2014 II
50 Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 I
51 Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 M
52 Celmer Natan 1998 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 612/2014 I
53 Studniarz Krzysztof 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 613/2014 II
54 Lewandowski Tomasz 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 614/2014 II
55 Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 I
56 Żebrowski Artur 1998 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 616/2014 I
57 Kos Marcin 1998 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 623/2015 II
58 Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 630/2015 I
59 Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 I
60 Kałużny Krystian 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 635/2015 I
61 Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 I
62 Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 I
63 Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 I
64 Skolik Patryk 1999 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 640/2015
65 Janecka Dorota 1999 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 641/2015 II
66 Książek Agata 1999 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 642/2015 III
67 Choroszewicz Monika 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 643/2015 I
68 Bergański Kacper 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 644/2015 I
69 Bałęczny Łukasz 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 I
70 Leszczyński Norbert 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 I
71 Jachimkowska Nikola 1999 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 653/2016
72 Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 I
73 Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 I
74 Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 I
75 Nadolska Dominika 1995 PKO Harpagan Gdańsk 666/2016 II
76 Bukacka Irena 1989 MKS Duszniki Zdrój 668/2016 II
77 Bielecka Dominika 1994 KS Ski Team Wodzisław Śląski 669/2016 M
78 Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 III
79 Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 I
80 Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 I
81 Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016
82 Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 I
83 Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 I
84 Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 II
85 Gierczyk Mateusz 2000 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 679/2016 I
86 Janik Wojciech 2000 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 680/2016 I
87 Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 I
88 Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016
89 Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 I
90 Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 I
91 Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 I
92 Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 II
93 Zaremba Rafał 2000 UKS Statima Biathlon Team 687/2016 III
94 Trusińska Anna 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 688/2016
95 Gawra Kasandra 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 689/2016 III
96 Konik Zuzanna 2000 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 690/2016
97 Koniuszy Joanna 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 691/2016 I
98 Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 I
99 Kowol Paweł 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl /BOSSM w Wodzisławiu Śląskim 694/2016 II
100 Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl 695/2016 III
101 Konieczny Szymon 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl 696/2016
102 Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 II
103 Długopolski Tomasz 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 698/2016 II
104 Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 I
105 Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 I
106 Opalach Natalia 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 701/2016
107 Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 I
108 Szweda Krystian 2000 KS Ryfama Rybnik 703/2017 II
109 Gajcy Damian 2000 PKO Harpagan Gdańsk 712/2017
110 Drobotowicz Michał 2000 PKO Harpagan Gdańsk 713/2017
111 Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 III
112 Gruda Adam 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 715/2017 II
113 Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 II
114 Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 I
115 Baraniec Michał 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 718/2017 II
116 Fryczyńska Sandra 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 719/2017 I
117 Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 720/2017 I
118 Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 I
119 Kopacz Sławomir 2001 UKS Strzał Wodzisław Śl /BOSSM Wodzisław Śląski 724/2017 II
120 Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śl /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 II
121 Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 I
122 Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 III
123 Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 I
124 Baranowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 I
125 Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 I
126 Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 I
127 Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 I
128 Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 II
129 Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 I
130 Juniewicz Alicja 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 736/2017 III
131 Pasierbek Alicja 2001 BLKS Żywiec 737/2017
132 Guńka Robert 2001 BLKS Żywiec 738/2017
133 Tomasik Damian 2001 BLKS Żywiec 739/2017
134 Fonfara Adam 2001 KS Ryfama Rybnik 740/2017 III
135 Stelmach Kamil 2001 KS Ryfama Rybnik 741/2017 II
136 Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018
137 Jażdżewski Dawid 1988 MKS Duszniki Zdrój 743/2018