Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Licencje | zawodnicy

Zawodnicy Młodzicy
Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Klasa
1 Pływaczyk Krzysztof 1983 UKN Melafir Czarny Bór 12/2007 I
2 Nykiel Magdalena 1983 MKS Karkonosze Jelenia Góra 47/2007
3 Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 MM
4 Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 MM
5 Hojnisz Patrycja 1987 AZS AWF Katowice 135/2007 II
6 Nowakowska Weronika 1986 AZS AWF Katowice 139/2007 MM
7 Guzik Krystyna 1983 AZS AWF Katowice 140/2007 MM
8 Hojnisz Monika 1991 AZS AWF Katowice 147/2007 MM
9 Szczurek Łukasz 1988 BKS WP-Kościelisko 162/2007 M
10 Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 M
11 Mąka Anna 1992 BKS WP-Kościelisko 222/2007 M
12 Malina Dawid 1991 KS Ryfama Rybnik 236/2007 M
13 Ciepłak Marcin 1991 KS Ryfama Rybnik 275/2008 I
14 Batożyńska Karolina 1993 AZS AWF Katowice 302/2008 I
15 Cymerman Kamil 1993 AZS AWF Katowice 304/2008 M
16 Najzer Szymon 1992 BLKS Żywiec 308/2008 I
17 Penar Rafał 1995 AZS AWF Katowice 382/2010 M
18 Mitoraj Kinga 1995 BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane 384/2010 MM
19 Zięba Tomasz 1995 BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane 387/2010 M
20 Piasecki Marcin 1994 AZS AWF Katowice 393/2010 M
21 Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP-Kościelisko 435/2011 M
22 Piech Martyna 1995 AZS AWF Katowice 451/2011 I
23 Kozik Kamil 1995 KS Ryfama Rybnik /SMS Żywiec 465/2011 II
24 Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław 469/2011 M
25 Waluś Konrad 1995 BLKS Żywiec 475/2011 I
26 Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 I
27 Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 I
28 Zając Julita 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 496/2012 I
29 Grabowska Agata 1996 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 497/2012 I
30 Filip Bartłomiej 1996 AZS AWF Wrocław 500/2012 M
31 Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 501/2012 M
32 Gach Michał 1996 AZS AWF Katowice 502/2012 I
33 Krzyżak Paulina 1996 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 521/2012 I
34 Miś Mikołaj 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 527/2012 I
35 Szymiec Kamil 1996 KS Ryfama Rybnik 529/2012 III
36 Gruchała Natalia 1996 MKS Karkonosze Jelenia Góra 530/2012 I
37 Turkowicz Karolina 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 541/2013 I
38 Żuk Kamila 1997 AZS AWF Katowice 542/2013 M
39 Cofalik Jarosław 1997 KS Ryfama Rybnik 543/2013 III
40 Szweda Marcin 1997 KS Ryfama Rybnik 545/2013 I
41 Grobosz Tomasz 1997 KS Ryfama Rybnik 546/2013 III
42 Fischer Olga 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 547/2013 I
43 Taterka Natalia 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 550/2013 I
44 Szczepaniak Robert 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 552/2013 III
45 Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 I
46 Wacławik Joanna 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 556/2013 III
47 Bernacka Daria 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 558/2013 I
48 Bednarz Marta 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 559/2013 III
49 Mrowiec Maciej 1997 BLKS Żywiec 561/2013 I
50 Harkabuzik Paweł 1997 BLKS Żywiec 562/2013 I
51 Leja Paweł 1997 AZS AWF Katowice 564/2013 I
52 Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 I
53 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 I
54 Majewski Michał 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 575/2014 III
55 Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław 580/2014 M
56 Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław 582/2014 I
57 Hulawy Dominka Anna 1993 BLKS Żywiec 583/2014 II
58 Rutecka Patrycja 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 584/2014 II
59 Kutyła Filip 1998 UKS Lider Katowice /SMS Duszniki Zdrój 585/2014 I
60 Kaczyński Szymon 1998 AZS AWF Katowice 586/2014 I
61 Szczepaniak Agata 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 587/2014 III
62 Szpak Klaudia 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 588/2014 I
63 Barzak Łucja 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 589/2014 I
64 Łagódka Maria 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 590/2014 I
65 Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław 594/2014 I
66 Krzanowski Michał 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 595/2014 II
67 Krzanowski Jerzy 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 596/2014 II
68 Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 I
69 Grudzień Jakub 1998 UKS Lider Katowice /SMS Duszniki Zdrój 600/2014 I
70 Pietrucha Mateusz 1998 UKS Lider Katowice 601/2014 I
71 Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 I
72 Tomaszewska Natalia 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 603/2014 I
73 Gembicki Mateusz 1998 UKS Lider Katowice 604/2014 II
74 Szwast Michał 1999 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 608/2014 I
75 Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 I
76 Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 I
77 Celmer Natan 1998 UKS Karlik Chorzów 612/2014 III
78 Studniarz Krzysztof 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 613/2014 II
79 Lewandowski Tomasz 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 614/2014 II
80 Neumann Michał 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 615/2014 I
81 Żebrowski Artur 1998 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 616/2014 I
82 Brejnak Natalia 1998 PKO Harpagan Gdańsk 619/2015
83 Lisewska Agnieszka 1998 PKO Harpagan Gdańsk 620/2015
84 Bełtowski Mateusz 1998 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 621/2015 II
85 Kos Marcin 1998 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 623/2015 II
86 Koszałka Stanisław 1998 MKS Dragon 625/2015
87 Kąkol Aleksandra 1998 UKS Orka Gdynia 627/2015
88 Stefan Piotr 1998 UKS Karlik Chorzów 628/2015 III
89 Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 630/2015 I
90 Szczybelski Cezary 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 631/2015 II
91 Wojnar Milena 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 632/2015 I
92 Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 I
93 Jedziniak Łukasz 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 634/2015 I
94 Kałużny Krystian 1999 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 635/2015 I
95 Filip Wojciech 1999 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 636/2015 I
96 Guńka Kacper 1999 BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 I
97 Wąsala Paulina 1999 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 638/2015 I
98 Skolik Patryk 1999 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 640/2015 III
99 Janecka Dorota 1999 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 641/2015 II
100 Książek Agata 1999 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 642/2015 III
101 Choroszewicz Monika 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 643/2015 III
102 Bergański Kacper 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 644/2015 I
103 Bałęczny Łukasz 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 I
104 Leszczyński Norbert 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 I
105 Michalski Dominik 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 648/2015 II
106 Jachimkowska Nikola 1999 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 653/2016 III
107 Sarna Robert 1999 UKS Lider Katowice 654/2016 II
108 Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 II
109 Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 II
110 Bogdal Filip 1998 UKS G-8 Bielany 657/2016 III
111 Gromyko Adrian 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra 658/2016 II
112 Michalik Edyta 1995 BKS WP Kościelisko 659/2016 II
113 Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 I
114 Foryś Martyna 1998 UKS Mieroszów 661/2016 III
115 Kołodziej Emilia 1997 ZKS Kasina Wielka 662/2016
116 Stasiak Milena 1999 ZKS Kasina Wielka 663/2016 III
117 Obajtek Justyna 1998 ZKS Kasina Wielka 664/2016
118 Papis Natalia 1999 UKS G-8 Bielany 665/2016 III
119 Nadolska Dominika 1995 PKO Harpagan Gdańsk 666/2016 II
120 Bielecka Dominika 1994 KS Ski Team Wodzisław Śląski 669/2016 M
121 Marcisz - Niemczycka Marcela 1987 MKS Karkonosze Jelenia Góra 670/2016
122 Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 III
123 Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 III
124 Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 I
125 Kosowska Ewa 2000 UKS Karlik Chorzów /SMS Szklarska Poręba 675/2016 II
126 Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 676/2016 II
127 Janko Karolina 2000 UKS Karlik Chorzów /SMS Chorzów 677/2016 II
128 Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 II
129 Gierczyk Mateusz 2000 UKN Melafir Czarny BórGZSzP Czarny Bór 679/2016 I
130 Janik Wojciech 2000 UKN Melafir Czarny BórGZSzP Czarny Bór 680/2016 I
131 Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 II
132 Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016
133 Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane 683/2016 II
134 Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko 684/2016 II
135 Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane 685/2016 I
136 Waliczek Angelika 2000 BKS WP KościeliskoSMS Zakopane 686/2016 II
137 Zaremba Rafał 2000 UKS Karlik Chorzów 687/2016 III
138 Trusińska Anna 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 688/2016
139 Gawra Kasandra 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba 689/2016 III
140 Konik Zuzanna 2000 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 690/2016
141 Koniuszy Joanna 2000 PKO Harpagan Gdańsk/SMS Szklarska Poręba 691/2016 II
142 Niemirska Katarzyna 2000 ZKS Kasina Wielka 692/2016 III
143 Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poreba 693/2016 II
144 Kowol Paweł 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl/BOSSM w Wodzisławiu Śląskim 694/2016 II
145 Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl 695/2016 III
146 Konieczny Szymon 2000 UKS Strzał Wodzisław Śl 696/2016
147 Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016
148 Długopolski Tomasz 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 698/2016 II
149 Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki ZdrójSMS Duszniki Zdrój 699/2016 I
150 Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki ZdrójSMS Duszniki Zdrój 700/2016 II
151 Opalach Natalia 2000 MKS Duszniki ZdrójSMS Duszniki Zdrój 701/2016
152 Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki ZdrójSMS Duszniki Zdrój 702/2016 II
153 Szweda Krystian 2000 KS Ryfama Rybnik 703/2017 II
154 Lasik Jakub 1999 BLKS Żywiec 704/2017
155 Błeszyński Adrian 2000 UKS Amor Świnna 705/2017
156 Świerczek Izabela 1999 BLKS Żywiec 706/2017
157 Kuźniewska Paulina 1999 BLKS Żywiec 707/2017
158 Kuźniewska Paulina 1999 BLKS Żywiec 707/2017
159 Gwiżdż Gabriela 1999 BLKS Żywiec 708/2017
160 Woźniak Natalia 2000 BLKS Żywiec 709/2017
161 Bulla Natalia 1999 BLKS Żywiec 710/2017
162 Kutek Helena 2000 BLKS Żywiec 711/2017
163 Gajcy Damian 2000 PKO Harpagan Gdańsk 712/2017
164 Drobotowicz Michał 2000 PKO Harpagan Gdańsk 713/2017